امروزه احتیاج اصلی هر زندگی شهری و مخصوصا آپارتمان نشینی رعایت خیلی از اصول مربوط به نظافت منزل و  مخصوصا سرویس های بهداشتی رعایت این نکته می باشه باید اصولی رو رعایت کرد و در صورت عدم رعایت اون با مشکلای خیلی مثلا گرفتگی لوله و بوهای نامطبوع و مشکلای مربوط به اون می باشه که مجموعه پایتخت لوله در این موارد در کنار شما می باشه تا بتواند به بهترین نحو ممکن سرویس دهی نماید. پایتخت لوله در تمام مناطق چهارگانه تهران در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه قادر به انجام خدمت به همشهریان محترم تهرانی می باشه. واسه این کار کافیست با شماره های درج شده مربوط به منطقه خود تماس بگیرین.

تخلیه چاه

با کمترین هزینه تخلیه چاه با بهترین ابزار و بهترین نیروهای متخصص انجام میشه . تخلیه انواع چاه با قیمت بسیار مناسب ، تخلیه چاه تهران تضمینی و  شبانه روزی ، تخلیه چاه ارزان و به صرفه تنها با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران پایتخت  . تعمیر و تعویض چاه کهنه و آسیب دیده ، تشخیص محل چاه در صورت قابل مشاهده نبودن ، تعیین پوسیدگی و ترکیدگی لوله های فاضلاب و آب  و تمام مواردی که مرتبط با فاضلاب و آب میشه تنها از کارشناسان حرفه ای ما بر میاد  چون ما همه ی تخضض ها و ابزارهای مدرن رو در شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پایتخت مهیا کرده ایم . تخلیه چاه پایتخت خدمات دهنده ی انواع تخلیه چاه و سپتیک تانک و تشخیص محل چاه و تشخیص گرفتگی و سایر خدمات مرتبط با چاه و لوله و فاضلاب بصورت شبانه روزی در خدمت همشهری های عزیز تهرانی می باشه .امروز با گشترش رو افزون زندگی آپارتمان نشینی و لزوم رعایت بهداشت در همسایگی همیشه باید این موضوع مهم رو رعایت کرد تا بدون مشکل بتوان با همسایگان در مناطق آپارتمانی زندگی کرد شما کافیست این امور رو به تخلیه چاه تهران پایتخت بسپارید.

خدمات ما شامل:

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه غرب تهران

که همه موارد شامل :

تعمیر و تعویض چاه کهنه و آسیب دیده

تشخیص محل چاه در صورت قابل مشاهده نبودن

تعیین پوسیدگی و ترکیدگی لوله های فاضلاب و آب  و تمام مواردی که مرتبط با فاضلاب و آب میشه

شماره های تماس: 66861957 –

لوله بازکن

لوله بازکن یکی از راهکارهای این روز زندگی شهری می باشه که میتواند واسه بهتر شدن و کاهش مشکلای مربوط به لوله بازکنی و سیستم دفع فاضلاب از دستگاه ها و تجهیزات و مواد مربوط به دفع مواردی که باعث گرفتگی لوله و مشکلای و صدمات ناشی از اون که باعث میشه شما همه روز درگیر این مورد باشین.خدمات فنی پایتخت بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی در هر زمان و هرمکان از شهر تهران که تماس بگیرین.امور مربوط به خدمات پایتخت و هر گونه موارد مشابه رو در اسرع وقت و بدون کثیف کاری و غیره انجام می بده فقط کافیست واسه اینکار با شماره  09125774153 تماس بگیرین تا در سریعترین زمان نسبت به رفع مشکل  شما وسایر موارد مربوط به اون اقدام بشه.

لوله بازکن غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران بدون با قیمت اتحادیه و تضمینی کافیست کار رو به همکاران متخصص ما بسپارید

اگه لوله ی فاضلاب شما گرفته و آب پایین نمیره ، اگه سینک آشپزخانه گرفته شده و با مواد لوله بازکنی هم مشکلتون حل نشد ، اگه لوله فاضلاب توالت پر شده و پایین نمیره و … تنها راه حلش یه تماس تلفنی با لوله بازکنی تهران پایتخت هستش

لوله بازکنی غرب تهران شامل محله های :

پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، کن و وردآورد

در آوردن گوشي موبايل ، انگشتر طلا ، پلاک از لوله در لوله بازکنی غرب تهران

باز کردن لوله هاي داخل سيفون لوله فاضلاب – داخل توالت سنتي و فرنگي

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه هاي پيشرفته در لوله بازکنی غرب تهران

خدمات  شبانه روزی و سریع  .شماره های تماس : 66861957 –09125774153

لوله بازکنی شرق تهران

 

بدون کثیف کاری و تضمینی و قیمت منصفانه زیر نظر اتحادیه کافیست کار رو به همکاران متخصص ما بسپارید.با یه تماس در محل خواهیم بود

اگه لوله ی فاضلاب شما گرفته و آب پایین نمیره ، اگه سینک آشپزخانه گرفته شده و با مواد لوله بازکنی هم مشکلتون حل نشد ، اگه لوله فاضلاب توالت پر شده و پایین نمیره و … تنها راه حلش یه تماس تلفنی با لوله بازکنی تهران پایتخت هستش

لوله بازکنی شرق تهران شامل محله های :

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید،شهرک زیتون، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

در آوردن گوشي موبايل ، انگشتر طلا ، پلاک از لوله در لوله بازکن شرق تهران

باز کردن لوله هاي داخل سيفون لوله فاضلاب – داخل توالت سنتي و فرنگي

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه هاي پيشرفته در لوله بازکنی شرق تهران

خدمات  شبانه روزی و سریع  .شماره های تماس : 66861957 – 09125774153

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی بستگی به نوع کار و حجم کار داره ولی قیمت لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه می باشه اما قیمت بعضی از خدمات به شرح زیر می باشه:

لوله بازکنی ساده و لایروبی بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان

لوله بازکنی با فنر بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ البته تا متراژ ۲۰ متر

بازکردن لوله با فشار هوای کمپرس بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان

بازکردن سینک ظرفشویی ۱۲۰ هزار تومان

بازکردن لوله کفشور آشپزخانه ۱۲۰ هزار تومان

این قیمت بعضی از خدمات ما می باشه که البته میتوانید با شماره 09125774153   تماس گرفته و قیمت سایر موارد رو استعلام نمایید. لازم به ذکره که ممکنه قیمت ها بالا و پایین باشن ولی قیمت هایی که ملاحضه میفرمایید حدود قیمت می باشه و ما هم مسلما اصل مشتری مداری و انصاف رو سر لوحه کار خود قرار داده ایم.

این نکته رو هم مد نظر داشته باشین که هیچ ارزانی بی حکمت نیست متاسفانه بعضی از همکاران در طول کار قیمت های بسیار بالا و یا بسیار پایین ارائه میدن که نشون دهنده نوع کار و یا توقع بالای همکاران می باشه ما در پایتخت لوله سعی بر این داریم تا قیمت های بسیار بسیار منصفانه و مشتری مدار ارائه داده و بر حسب نوع کاری که انجام داده ایم تعیین دستمزده (قیمت لوله بازکنی) نموده و از ارائه قیمت های نجومی و یا قیمت های که به نوعی نشون دهنده کیفت کار می باشه خود داری نماییم. همواره اعتماد مشتریان واسه ما امتیاز و باعث افتخار می باشه.

رفع نم ساختمان

نم ساختمان مثلا مشکلاتی هست که گریبان هر واحد مسکونی رو میتواند بگیره

رفع نم ساختمان تهران شامل:

  • تعمیر و رفع نشتی لوله های آب و فاضلاب و رفع نم و رطوبت و آثار اون در نقاط مختلف ساختمان
  • انجام نقاشی ساختمان واسه از بین بردن آثار نم و لکه گیری گچ بصورت جزئی و کلی
  • رفع نم و نشتی لوله های شوفاژ و پکیج
  • انجام صفر تا صد امور مربوط به بازسازی نقاط آسیب دیده از قبیل کف سازی کاشی کاری و سرامیک کاری
  • رفع نم ورطوبت با دستگاه
  • رفع نم دیوار،رفع نم توالت،رفع نم سقف،رفع نم راه پله
  • رفع نم ورطوبت بدون تخریب
  • تضمین عدم بازگشت نم در نقاط بازسازی شده توسط ما

 تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله تهران توسط خدمات فنی شبانه روی پایتخت

این مشکل ممکنه در هر واحد مسکونی چه کم و چه زیاد مشاهده بشه و ممکنه خسارات زیادی رو به صاحب ملک وارد نماید و شرایط رو سخت نماید جهت تشخیص ترکیدگی لوله در تهران کافیست با همکاران و متخصصین ما تماس حاصل فرمائید.

ديده شدن آثار نم و رطوبت و تخريبهاي حاصل از اون در ساختمان از مشکلاتيه که اکثر افراد با اون مواجه ميشوند و برطرف کردن اون نياز به تخصص و تجربه داره خدمات ما براي رفع نم و رطوبت در ساختمان شامل موارد زيره :
تشخيص دقيق و قطعي علت نم و رطوبت در ساختمان(ديوارها،سقف،کف و راه پله)
تشخيص ترکيدگي لوله آب با دستگاه بدون تخريب
تشخيص ترکيدگي و نشت يابي لوله هاي فاضلاب با دستگاه بدون تخريب
انجام قيرگوني کف حمام و سرويسها با بالاترين دقت و کيفيت
تعمير و رفع نشتي لوله هاي آب و فاضلاب و رفع نم و رطوبت و آثار اون در نقاط مختلف ساختمان
انجام نقاشي ساختمان براي از بين بردن آثار نم و لکه گيري گچ بصورت جزئي و کلي
رفع نم و نشتي لوله هاي شوفاژ و پکيج
انجام صفر تا صد امور مربوط به بازسازي نقاط آسيب ديده از قبيل کف سازي کاشي کاري و سراميک کاري
رفع نم ورطوبت با دستگاه
رفع نم ديوار،رفع نم توالت،رفع نم سقف،رفع نم راه پله
رفع نم ورطوبت بدون تخريب

شماره های تماس : 66861957 –

خدمات لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به نحو در همه مناطق و ناحیه های شهری تهران بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی با بهترین تعرفه زیر نظر اتحادیه می باشه شما فقط کافیست با شماره 09125774153 رجبی تماس گرفته و یا اس ام اس بدید تا در سریعترین زمان در محل بوده و یا باهاتون تماس گرفته بشه. لوله بازکنی و تخلیه چاه پایتخت انواع خدمات بازکردن لوله و گرفتگی رو با بهترین تجهیزات روز انجام داده و مشکل شما رو بصورت تضمینی و بدون بازگشت انجام میده.

انواع خدمات لوله بازکنی شامل:


لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی شرق تهران

رفع گرفتگی لوله

لوله کشی ساختمان و تاسیسات واحدها

رفع عیوب مربوط به تخلیه سیستم فاضلاب و موارد مربوط به اون

تشخیص شکستگی لوله و تعمیر و تعویض شیر آلات

تشخیص نم با بهترین دستگاه های روز

باز کردن لوله در شمال تهران غرب تهران شرق تهران و جنوب تهران

لوله بازکن و بازکردن لوله در همه مناطق و آشنا به جغرافیای شهری تهران

اگه لوله منزلتان ترکیده و نم به قسمت های دیگه نفوذ پیدا کرده نگران نباشید و این موارد رو به ما بسپارید تا مشکل شما رو رفع کنیم.

لوله بازکنی ارزان

ارزان ترین لوله بازکنی تهران و بهترین و منصف ترین لوله بازکن تهران در خدمت همشهریان تهرانی با بهترین تجهیزات به روز در هر زمان و هر نقطه از شهر تهران با ما تماس بگیرین تا در اسرع وقت در محل حضور یافته و مشکل لوله بازکنی و تخلیه چاه شما رو بر طرف کنیم. این وظیفه ما می باشه که بصورت شبانه روزری در خدمت همشهریان تهرانی بوده و خدمت رسانی نماییم. متاسفانه بعضی از همکاران کار خود رو به گونه ای انجام میدن که مشکل شما بصورت موقتی حل شده و کارا به صورت کلی انجام نمی دهند که رسالت کاری ما به این شکل نمی باشه فلذا با در نظر گرفتن این مورد خودتون انتخاب کنین که این مورد رو که زمان اون واقعا مشخص نمی باشه و ممکنه هر لحظه ای شما رو  با مشکل مواجه و آسایش و آرامش شما رو تحت تاثیر قرار داده و باعث رنجش شما گردد. پس کافیست با ارزان ترین و بهترین لوله بازکنی تهران تماس بگیرین.

لوله بازکنی تهرانپارس

تهرانپارس یکی از محبوبترین محله های تهران واسه سکونت می باشه.لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس و تمام محله های اون با بهترین تعرفه و بدون کثیف کاری و حاشیه های اون انجام انواع کارهای مربوط به لوله بازکنی که ممکنه در هر واحد مسکونی به وقوع بپیوندد رو به همکاران و متخصص با تجربه ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان در تهرانپارس به شما سرویس دهی کرده و لوله های منزل و سایر لوله های مربوطه رو رفع انسداد نموده و به شما خدمت رسانی نماییم .این یه واقعیت روزمرهه که لوله ها و تخلیه ها از بین می روند و لزوما به علت سوء استفاده نیست، اگه چه چربی، چربی و مواردی مانند دستمال مرطوب میتونه نقش مهمی ایفا کنه. گاهی اوقات تخلیه آسیب دیده و یا به پایان عمر خود رسیدهه، اگه چه اغلب زمان های ترخیص یا تخلیه شدن با استفاده از مناسب ترین تکنیک، راه حلی طولانی رو ارائه میدن. یه چیز مطمئنه، هیچ کس نمی خواهد مسدود شده تخلیه و یا لوله ها و اینه که در اون  تخلیه میتونه کمک کنه.خیلی از محصولات عمومی خانگی وجود داره که به طور مداوم از اشتباه منتقل می بشن. این باعث میشه سیستم های زهکشی و فاضلاب مسدود بشن. توصیه ما سادهه – دستمال مرطوب مرطوب، چربی و قهوه رو به داخل زهکشی های خود ندهید. این ها فقط چند چیز رایج هستن که ما در موقع انجام تخلیه تخلیه پیدا می کنیم. ما می توانیم تخلیه داخلی و خارجی رو پاک کنیم، مانند:

آشپزخانه
باران
توالت
حمام
فاضلاب شهری

لوله بازکنی پاسداران

بازکردن لوله پاسداران و رفع گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب منزل شما توسط بهترین و با تجربه ترین همکاران ما انجام میشه فقط کافیست شماره 09125774153 رو گرفته و ادرس دقیق خود رو به ما اعلام کنین.لوله بازکنی پاسداران در اسرع وقت و بدون تعطیلی و فوری در خدمت اهالی عزیز منطقه پاسداران بوذه و واسه بازکردن لوله رفع بوی بد فاضلاب و رفع مشکلای مربوط به خدمات لوله بازکنی رو انجام خواهیم داد.بهتره واسه باز کردن لوله و خدمات مربوط به اون با ما تماس بگیرین تا با بازدید رایگان در محل شما بهترین خدمات رو به شما ارائه دهیم.اما بهتره بدونید یکی از دلایلی که میتواند باعث گرفتگی لوله بشه مسائل مربوط به عدم استفاده از توری مناسب در سینگ طرفشویی و انباشت روغن های غذایی و خوراکی در داخل لوله و مواد غذایی و سایر مواد می باشه که در داخل لوله بر روی هم جمع شده و یه یکباره باعث گرفتگی لوله شده و در مواقع بسیار حساس شما رو دچار دردسر میکنه.

بهتره واسه حل مشکل بجای استفاده از روش های موقتی با یه نفر متخصص تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید تا واسه همیشه و بصورت تضمیی از این مشکل راحت شید. شماره 09125774153 رجبی تماس گرفته و یا اس ام اس بدید تا خدمت برسیم.